• ege ata

    DOĞAL LEZZET SOFRANIZDA

ÜRETİM

21. yüzyıla girdiğimiz bu dönemde gelişen sektörde rekabet edebilmek için teknolojiyi yakından takip eden firmamızda gıda sektörünün vazgeçilmez unsuru olan Kalite Kontrol ve AR-GE çalışmaları hammaddeden başlayarak son ürüne kadar alanında profesyonelleşmiş mühendislerce özenle yapılmakta elde edilen veriler doğrultusunda üretim prosesi şekillendirilmektedir.

   

Konusunda ustalaşmış personelimizin tüm sağlık kontrolleri şirket doktoru tarafından periyodik olarak yapılmakta, ihtiyaçları zamanında giderilmektedir. Tüm personelin çalışma alanında şirketçe belirlenmiş olan kurallara uymaları mühendislerce sürekli yapılan gözlemler ve kontroller sayesinde denetlenmekte ve tüm personel belli dönemlerde çalışma sistemleri konusunda bilgilendirilmektedir.

 

Üretimi yapılan tüm ürünler konusunda tecrübeli dağıtım personelimiz tarafından özel hazırlanmış araçlarımızla tüm satış noktalarına hijyenik şartlarda, zamanında dağıtılmaktadır.

 

Bu hızlı gelişim ve teknolojik özen EGE ATA ürünlerinin piyasa koşullarında ön plana çıkarak tercih edilmesini sağlamaktadır. Amacımız teknoloji ve kaliteden ödün vermeden koşulsuz müşteri memnuniyetidir.

 

Ürünlerimiz hakkında bilgi almak mı istiyorsunuz ? Bizimle İletişime Geçin